Hakkında yorumlar Titanium

 • Mustafa
  Başlangıçta ereksiyonu iyileştirmek için Titanium jeli aldım. Uygulamadan 3 gün sonra demir sonucu fark ettim. Ve 2 hafta sonra penisim 3 cm büyüdü ve hassasiyet artmış gibi geliyor, yakınlığın kendisi parlak ve orgazm ile geçiyor. İyi ki 2 tüp sipariş ettim.
  Titanium
 • Ali
  Titanium jelini her gün kullanmak mümkün değildi, ancak yakınlıktaki iyileşme üçüncü dozdan sonra farkedilir hale geldi. Şimdi sık sık seksten 30 dakika önce kremi kullanıyorum. Çabuk emer ve külotlarda leke bırakmaz. Seks yüksek kaliteli ve uzun ömürlüdür. Penisin boyutu da daha iyiye doğru değişti.
  Titanium
 • Mustafa
  Gel Titanium bana bir kız tarafından sunuldu. Sonuca gerçekten inanmadım, şüpheliydim ama yavaş bir ereksiyonla bir şeyler yapmam gerekiyordu. 2 hafta boyunca sorunu unuttum, kızla deneyler yapmaya, rol yapma oyunları oynamaya başladım. Sanki içimde ikinci bir rüzgar açıldı, penis 4 cm arttı.
  Titanium
 • Νικόλαος
  Satın alma işlemim hakkında hiçbir şüphem yok. İnternette Titanium jel sipariş ettim. Üye 4 cm arttı bu benim için oldukça yeterli. Samimiyet süresi de uzadı. Daha önce, kız beni sık sık çabuk gelmekle suçluyordu. Ve şimdi çelik dayanıklılığıyla övünebilirim.
  Titanium
 • Ιωάννης
  Jel Titanium, penis büyütme için güvenli ve etkili bir ilaçtır. İnternetten sipariş ettim ve tüm sorunlarım çözüldü. Üye büyüdü ve kalınlaştı, uzun süre bitiremiyorum, kızı orgazma getiriyorum.
  Titanium
Kullanıcı oyu Titanium
4.6
19