Penisinizi kabartma tozu ile nasıl büyütebilirsiniz: Yapılabilir mi?

Birçok erkek penisinin büyüklüğünden memnun olmadığı için penisini büyütecek bir yöntem bulmaya çalışır. Bu amaçla, daha güçlü cinsiyet temsilcileri çok çeşitli tarifler ve yöntemler kullanır ve bazıları sağlığı tehdit eder ve tedavi edilemez patolojilerin gelişmesine yol açar.

Geleneksel tıbbın tarifleri arasında, basit ve uygun fiyatlı bileşenlerden hazırlanan, ancak aynı zamanda yüksek verim gösteren ve tamamen güvenli olan bu tür ilaçları bulabilirsiniz. Bunlardan biri sodadır. Bu ürün her evde var ve maliyeti kuruş.

Penisinizi soda ile büyütmeden önce, bu maddeyi kullanmanın önemli yönlerini ve kurallarını göz önünde bulundurmalısınız.

penis büyütme soda

Kabartma tozu penis büyütme için etkili midir?

Pek çok insan soruyla ilgileniyor, penisi soda yardımıyla büyütmek mümkün mü? Sadece bu ürünün bileşimini analiz ettikten sonra cevap vermek mantıklıdır.

Soda, iltihaplanma ve zararlı mikroorganizmalarla mücadele için mükemmel bir çare olduğu için geleneksel tıp tariflerinde sıklıkla kullanılır.

Bu maddeyi kullanırken penisin hızla büyüyeceğini düşünmeyin.

Araştırmalar, kabartma tozunun diğer yöntemler kullanıldığında verimliliği artırdığını, yani yardımcı eleman olarak kullanılması tavsiye edildiğini göstermiştir.

Kabartma tozu ile penis nasıl büyütülür? Penisin boyutunu değiştirme yeteneği, maddenin engellenmeden dokulara nüfuz edebilmesinden ve benzersiz etkisinden dolayı kanı inceltmesinden kaynaklanmaktadır.

Bu özellik tozu vazgeçilmez kılar - penisin boyutunu aktif olarak arttırır.

Kabartma tozu ile penis büyütme, egzersiz yapmazsanız veya özel cihazlar kullanmazsanız normal sonuç göstermez.

Bu maddenin penisi yaralanmalardan ve çeşitli komplikasyonlardan önemli ölçüde koruduğuna dikkat edilmelidir. Bazı egzersizler kan pıhtılaşma olasılığını artırabilir, ancak benzersiz bileşimi nedeniyle kabartma tozu kanı incelterek kan pıhtılarının oluşmasını önleyebilir.

penis büyütme için karbonatlı tarifler

Kabartma tozu ile penis büyütme için her biri ayrı fayda ve özelliklere sahip çeşitli seçenekler vardır.

Herkes belirli bir türü bağımsız olarak seçer ve bunları birleştirmek daha da iyidir, ancak asıl şey belirlenen dozajları abartmamaktır.

Kabartma tozu ile penis büyütmeyi bilenler penisin yaklaşık 1-2 cm uzadığını iddia ederler. Genel olarak, bu toz aşağıdaki şekillerde kullanılır:

 • içinde kullanılır;
 • merhem için ana bileşen olarak kullanılır;
 • tepsi yapmak için bir bileşendir.

Soda ile penis büyütme hakkında her şeyi görsel olarak görmek daha iyidir - video bu prosedürün en önemli yönlerini gösterir ve temel kurallardan bahseder:

Sodanın faydalı özellikleri

Penislerinin büyüklüğünden memnun olmayanlar için, erkek penisini soda yardımıyla nasıl büyüteceğinizi öğrenmelisiniz, çünkü bu, uygulanması için harcamanız gereken en basit ve en uygun fiyatlı yöntemlerden biridir. minimum çaba ve finansal kaynaklar.

Bazıları, yalnızca pişirme için kullanıldığına inanarak, sodanın olumlu özelliklerinin farkında bile değil. Aslında, bu ürünün tıbbi özellikleri efsanevidir. Daha ayrıntılı olarak, madde aşağıdaki durumlarda yardımcı olur:

 • aşırı kiloyu hafifletir;
 • yanıkları ortadan kaldırır;
 • mide ekşimesi ile baş eder;
 • metabolizmayı hızlandırır;
 • midedeki asitliği normalleştirir;
 • kozmetik amaçlı kullanılan;
 • kan dolaşımı sürecini düzenler;
 • soda yardımı ile penis büyütülür.

Penisin büyümesi, tozun dolaşım sistemi üzerindeki etkisiyle oluşur. Penis ve yapısal elemanları kanla dolduğunda ereksiyon olduğunu herkes bilir. Soda, kavernöz ve süngerimsi cisimlerin boyutunun artması nedeniyle kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur.

Penisini karbonatla nasıl büyütebilirsin?

adam penisin büyüklüğünden utanıyor

Penisinizi kabartma tozu ile büyütmeden önce, bu maddeyi kullanmak için çok önemli birkaç kuralı göz önünde bulundurmanız gerekir. En yaygın yöntem masajdır. Hızlı ve güvenli bir şekilde olumlu bir sonuç elde etmek için egzersizi doğru yapmanız gerekir, aksi takdirde fallusun hassas cildine zarar verme olasılığı vardır. Prosedür birkaç aşama içerir:

 1. Hazırlık. Penisinizi evde soda ile büyütmeden önce, organı cildin elastik hale gelmesi ve kan dolaşımının artması için hazırlamanız gerekir. Bunu yapmak için bir havlu almanız gerekir - daha yumuşak versiyonu tercih etmek daha iyidir. Daha sonra ılık suyla ıslatıp penisin etrafına sarmanız gerekir, 2-3 dakika bekletin. Prosedür birkaç kez tekrarlanır - en az 3.
 2. Masaj. Herkes, asıl amacı organı germek olan masaj yoluyla penisi soda ile nasıl büyüteceğini bilmiyor. Yaklaşımlar arasında, düzgün ve hafif hareketler yaparak doğru kan dolaşımının yüksek kalitede restorasyonunu sağlamalısınız. Penis gerildiğinde, büyük miktarda kan kütlesi girer, bundan sonra pürüzsüz masaj nedeniyle tüm damarlar boyunca eşit olarak dağıtılır. Soda masaj sırasında doğrudan uygulanmalıdır. Bunu yapmak için, elinize bir tutam madde alın ve kelimenin tam anlamıyla penisin yüzeyine "yapıştırın". Prosedür, bir fırçalama uygulamasına biraz benzer.
 3. İyileşmek. Kabartma tozu ile penis büyütme egzersizleri tamamlandıktan sonra normal vücut işleyişine dönülmelidir. Bunu yapmak için sadece uzanmanız ve rahatlamanız gerekir.

Uzmanlar, soda ile penis büyütme yapmadan önce ruh halinizi iyileştirmeniz ve rahatlamanız gerektiğini tavsiye ediyor. Çoğu zaman, üreme sisteminin sağlığı ile ilgili sorunlar psikolojik niteliktedir, bu nedenle kendinizi iyi bir sonuç için uygun şekilde hazırlamanız gerekir.

Seksologlar, erkeklerin kafalarındaki eksik santimetreleri "hayal etmeleri" gerektiğini savunuyorlar, bu onların komplekslerden hızla kurtulmalarını sağlayacak.

soda losyonları

Bir soda çözeltisi hazırlamak için 2 yemek kaşığı almanız gerekir. Maddenin yemek kaşığı ve 100-150 ml ılık suda iyice karıştırın. Elde edilen solüsyonda gazlı bez veya küçük bir havluyu nemlendirin ve bu kompresi kasık bölgesine yerleştirin. Dokunun boyutu, penisi tamamen sarabilecek şekilde olmalıdır.

Losyonlar aracılığıyla kabartma tozu ile penis büyütme 30 gün boyunca günlük kullanımı varsayar. Bir işlem sonuç vermez, yöntemi sadece kurslarda uygulamanız gerekir. Vücut üzerindeki etkisini ve olumlu etkisini arttırmak için karışıma biraz uçucu yağ ekleyebilirsiniz.

Cyparil, kakule veya "erkeksi" bir kokuya sahip başka herhangi bir bitkinin yağı bu amaçlar için mükemmeldir. Uçucu yağların aroması, rahatlamanıza ve baskı problemlerini unutmanıza izin verir ve yumuşak doku, vücudu ısıtmaya ve kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olur.

İşlemden sonra bir süre uzanmanız gerekir, ancak sonucu pekiştirmek için uyumak daha da iyidir.

Kabartma tozu, penis büyütme etkinliğini artırmak için dahili olarak kullanılabilir. Vücudun iç ortamı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, yani önemli organ ve sistemlerin işleyişinin düzenlenmesine katkıda bulunur.

Bazı durumlarda, küçük boyut, erkeğin bile bilmediği eşlik eden hastalıkların varlığından kaynaklanmaktadır. Ereksiyon kalitesinde azalmaya ve hatta iktidarsızlığa neden olurlar.

Maddenin kullanımı, tehlikeli patolojilere yol açabilecek toksinleri ve toksinleri vücuttan atacaktır.

penisi büyütmek için soda içmek

Maddeyi almadan önce bir uzmana danışmanız gerekir - kalifiye bir doktor size penisinizi kabartma tozu ile nasıl artırabileceğinizi ve bunu güvenli ve en kısa sürede nasıl yapacağınızı söyleyecektir.

Küçük dozlarda başlamanız gerekir - günde iki kez çeyrek çay kaşığı. Bu yemekler arasında yapılır. Zamanla, dozaj 1 yemek kaşığı artar. resepsiyon için kaşıklar.

Sindirim sistemi ile ilgili çeşitli hastalıkların ve problemlerin önlenmesi için bir soda çözeltisi kullanılması gerekir - 150 ml suya 1 çay kaşığı eklenir. Bir kaşık toz. Sabahları yemekten önce ilacı içmeniz gerekir.

Tabii ki, sodanın doğrudan kullanımı penisin boyutunu değiştirmeyecektir, ancak her durumda bir erkeğin sağlığı ve psiko-duygusal durumu üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır.

Banyolar genellikle penisi soda ile büyütmek için kullanılır - incelemeler bu prosedürün yüksek bir etkinlik oranına sahip olduğunu göstermektedir. Bu yöntemi kullanmak için her litre suya 100 gram madde eklemeniz gerekir.

Bu orana bağlı olarak banyo hacmi ayarlanabilir, suyu çok sıcak yapmanıza gerek yoktur, optimal seçim 40-50 derece olacaktır. Banyonun rahatlamanıza izin vermesi, rahatsızlığa ve hatta daha fazla acı verici hislere neden olmaması çok önemlidir.

Bunun için vücuda zarar verilmemelidir.

penis büyütme için soda banyosu

İşlem, egzersizlerden hemen önce en yüksek verimi gösterir, ardından banyo penisteki kan dolaşımını normalleştirir ve dokularını rahatlatır. İşlemin süresi yaklaşık 15 dakikadır.

Bu manipülasyonları bir ay içinde mümkün olduğunca sık, ancak günde 2 defadan fazla uygulamamak gerekir.

Ankete katılan erkekler, oybirliğiyle, sodanın erkek "onurunu" artırmak için çok güvenilir ve güvenli bir madde olduğunu ve kurs boyunca herhangi bir komplikasyona neden olmadığını söyledi.

Güvenlik düzenlemeleri

Erkek üreme sistemi çeşitli olumsuz belirtilere karşı çok hassastır, bu nedenle çevrenin ve iç ortamın patojenik faktörlerinden korunmalıdır.

Ürünün olumlu özelliklerine rağmen, bu yöntem ciddi sonuçlara yol açabilir. Bunu önlemek için sağlığınızı düzenli tutmanızı sağlayacak bir takım kurallara uymanız gerekir.

Bunlar aşağıdaki yönleri içerir:

 • dahili kullanım planlanıyorsa, özellikle sindirim sistemi hastalıkları varsa, son derece dikkatli olmanız gerekir. Mide asidik ise, ilacın büyük miktarlarda düzenli olarak alınması, gastrit ve hatta ülserlerin gelişmesine neden olur;
 • bu ürüne karşı bireysel hoşgörüsüzlüğün varlığını dışlaması için doktorunuza danışmanız gerekir;
 • diabetes mellitus gibi bir hastalığın varlığında, herhangi bir biçimde kullanmaktan kaçınmak daha iyidir, çünkü aktif bileşenlerinin etkisi tam olarak dolaşım organları üzerindedir;
 • Bir erkeğe kötü huylu bir oluşum teşhisi konması yasaktır, çünkü maddenin birkaç dozundan sonra kan, kanser hücrelerinin vücutta daha hızlı yayılması nedeniyle daha sıvı hale gelir;
 • Bu ilacı, midenin düşük asitliği ile kullanmayı reddetmelisiniz, çünkü bu ciddi sonuçlarla doludur;
 • bazı erkekler artan cilt hassasiyetinden muzdariptir - cilt kuruluğu artmıştır. Bu, üreme sisteminde özellikle kabul edilemez olan ciddi tahrişe ve hatta iltihaplanma sürecine neden olacaktır.

Olumlu bir sonucun ancak belirlenmiş kurallara uyulması durumunda elde edilebileceğini hatırlamak önemlidir. Penis büyütmenin tüm yöntemlerinde düzenlilik büyük önem taşımaktadır. Her gün etkili ve güvenli bir yöntem kullanırsanız, kesinlikle işe yarayacak ve penise birkaç santimetre ekleyecektir.

Kontrendikasyonlar

Bileşimin kullanımı, özellikle belirli patolojilerin veya kronik hastalıkların varlığında dikkate alınması gereken bir dizi kontrendikasyona sahiptir. Bu kontrendikasyonlar şunları içerir:

 • cilde zarar, döküntülerin varlığı;
 • maddeye bireysel hoşgörüsüzlük;
 • patolojik bir sürecin sonucu olarak organ deformasyonu (bu durumda, ilgili doktora danışmadan yapamazsınız).

Yukarıdaki faktörlerin varlığında, madde harici ve dahili olarak alınamaz ve ikinci durumda, bu kontrendikasyonlar birkaç tane daha içerir:

 • mide asiditesinde değişikliğe yol açan kronik gastrit veya başka bir hastalık;
 • alerjik reaksiyon;
 • ülseratif oluşumlar.

Son kullanma tarihi geçmiş bir ürünü kullanmak kesinlikle yasaktır, bu nedenle penisi soda ile büyütmeden önce kontrol edilmelidir. Ayrıca, ürün normal bir raf ömrüne sahip olsa bile kullanmayı reddetmelisiniz, ancak toz rengini sarıya çevirmiş, belirli bir kokusu veya normdan başka herhangi bir sapmaya sahipse.

Artık sodanın penis büyütmeyi nasıl etkilediğini biliyorsunuz. Olumlu bir sonuç elde etmek için, tüm kural ve tavsiyelere uymalı ve prosedürleri düzenli olarak gerçekleştirmelisiniz.

Kontrendikasyonları ve olası komplikasyonları hatırlamak önemlidir - nadiren ortaya çıkarlar, ancak yine de bazı erkekler sağlıkta bir miktar bozulma olduğunu not eder.

Bu sürecin olasılığını azaltmak için doktorunuza danışmalısınız - sadece vücudun tam bir teşhisini yapmakla kalmayacak, aynı zamanda penisi büyütmek için sodayı nasıl kullanacağınızı da söyleyecektir.

Kabartma tozu ile penis büyütme: görüşler, tarif, nasıl kullanılır

Kabartma tozu ile penis büyütme, erkeklerin itibarlarını kalınlaştırmak ve uzatmak için kullandıkları yöntemlerden biridir. Doktorlar ve hastalar bu yöntemin kullanımına farklı tepkiler veriyor. Penisi kabartma tozu ile büyütmek mümkün mü ve nasıl?

Kabartma tozu kullanmanın faydaları

Penis büyütme ile ilgili olarak, soda, genital bölgedeki kan dolaşımını normalleştirmesi açısından faydalıdır. Sonuçta, uyarılma döneminde penisin parametreleri doğrudan kavernöz cisimleri kanla doldurma hacmine bağlıdır. Soda ürünü, üreme organına kan akışını artırmanıza izin verir.

Ek olarak, kabartma tozu aşağıdaki olumlu etkilere sahiptir:

 1. Fazla kilonun artmasını engeller.
 2. Doku iyileşmesini hızlandırır.
 3. Mide yanmasını giderir.
 4. Maddelerin metabolizmasını normalleştirir.

Bu karmaşık etki sayesinde soda aynı anda birkaç sorunu çözebilir. Vücudun birçok hastalığını tedavi etmek için kullanılması boşuna değildir.

penisi büyütmek için kabartma tozu kullanmak

Yöntemi kullanmaya başlamadan önce bir duyarlılık testi yapmak zorunludur.

Penis büyütmek için soda nasıl doğru kullanılır?

Evde soda ile penis büyütme farklı şekillerde gerçekleştirilir. Her biri daha ayrıntılı olarak düşünmeye değer.

Oral alım

Soda ile penis büyütme de ilacın içeri alınması yardımı ile gerçekleştirilir. Bunun için yarım çay kaşığı ürün ve bir bardak sütten solüsyon hazırlanır. Ortaya çıkan ürün bir ay boyunca her gün alınır.

Kabartma tozu, penisi büyütmeye yardımcı olan kan dolaşımını iyileştirir. Ayrıca ürün, sperm kalitesi ve sperm canlılığı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

Soda çözeltisi sadece erkek onurunu arttırmaya değil, aynı zamanda vücudu temizlemeye, kötü huylu tümörlerin oluşumunu önlemeye, metabolizmayı normalleştirmeye ve aşırı vücut ağırlığını kaybetmeye yardımcı olur.

arınma

Bağırsaklar en önemli sindirim organıdır. Faaliyetindeki problemlerle cinsel organlara kan temini bozulur. Bu nedenle bağırsakları temizleyerek penis büyütmede daha iyi sonuçlara ulaşılabileceğine inanılmaktadır.

Temizlemek için mikrokristaller bir soda çözeltisi ile yapılır. Aşağıdaki gibi hazırlanır: daha önce kaynatılmış bir litre ılık su ile büyük bir kaşık dolusu sodyum bikarbonat dökülür. Günde bir kez lavman verin. Terapi süresi 30 gündür.

Kül suyu banyoları

Penisinizi kabartma tozu ile büyütmenin bir başka yolu da alkali banyolar yapmaktır. Bunu yapmak için 500 g soda ürününü 3 litre suda eritin, ardından banyoya ekleyin. Su sıcaklığı vücut için rahat olmalıdır. Yarım saatten fazla olmamak üzere banyo yapılması ve tamamlandıktan sonra kontrastlı duş kullanılması önerilir.

Kabartma tozu banyoları, erkekliğinizi daha kalın ve daha uzun yapmanıza yardımcı olur. Ek olarak, bu yöntem, vücuttaki zararlı maddelerden kurtulmak için prostat bezi ve cinsel organların iltihaplanmasını önlemenize izin verir.

penis büyütme için soda banyosu tarifi

Banyodan sonra normal kan dolaşımını sağlamak için kontrastlı bir duş almanız gerekir.

Ayrıca sadece oturmanız gereken konsantre banyolar da hazırlayabilirsiniz. Bu durumda, erkek organı büyütmek için soda içeriği daha yüksek olacaktır, bu nedenle penisin cildine zarar vermemesi önemlidir. Aksi takdirde, hoş olmayan bir yanma hissi olacaktır.

sıkıştırır

Soda ile penis büyütme için iyi bir seçenek kompres uygulamaktır. Bunu yapmak için 10 büyük kaşık ürünü bir litre sıcak su ile karıştırın. Sonra doğal kumaştan bir şerit alırlar, solüsyona batırırlar ve penisin etrafına sararlar.

Sıkıştırmayı 15 dakika bekletin, ardından suyla durulayın.

Prosedürün günde 3 kez yapılması tavsiye edilir. Onun sayesinde kan akışı hızla artar, bu da erkek genital organının uzamasına ve kalınlaşmasına neden olur.

Masaj

Kabartma tozu ile penis büyütme de masaj yoluyla gerçekleştirilir. Prosedür kan dolaşımını artırır, metabolik süreçleri normalleştirir. Bütün bunların erkekliğin boyutlarını iyileştirmede faydalı bir etkisi vardır.

Masaj şu şekilde yapılır:

 1. Önceden, penisin derisi ısınır. Bunu yapmak için sıcak suya batırılmış bir havlu kullanabilirsiniz.
 2. Ellerinizi biraz ıslatın ve üzerlerine az miktarda kabartma tozu serpin.
 3. Üreme organına, tabandan frenuma doğru hareket eden hafif sürtünme hareketleriyle masaj yapılır.
 4. İşlemden sonra soda ürünü ılık su ile yıkanır.

Akşam yatmadan önce masaj yapılması önerilir. İşlemden sonra bir süre uzanmalısınız, vücudun rahatlamasına izin verin. Masajın sıklığı haftada 2 defadır.

fırçala

Penisi büyütmek için soda ile özel bir kese hazırlanır. Bu amaçla 1: 1 oranında su ve yiyecek karışımı yapılır. Sonuç bir yulaf ezmesi olmalıdır. Etkisini arttırmak için bu kütleye küçük bir kaşık dolusu sıvı bal ve kan dolaşımını uyarabilecek herhangi bir uçucu yağdan birkaç damla eklenir.

Bu tarifteki su tamamen bitkisel yağlarla değiştirilebilir. Ancak sadece bir ayçiçeği ürünü kullanmayın. Onlar sayesinde penisi büyütmenin yanı sıra cildin durumunu iyileştirmek, doku iyileşmesini hızlandırmak ve iltihaplanma gelişimini önlemek mümkün olacaktır.

Penisi büyütmek için, yüzeyine ince, düz bir tabaka ile bir ovma uygulamanız ve dairesel hareketlerle ovalamanız gerekir. Prosedürün haftada 3 defadan fazla yapılmaması önerilir.

Kontrendikasyonlar

Her erkeğin soda ile penis büyütme yapması mümkün değildir. Kullanımına bazı kontrendikasyonlar vardır.

Aşağıdaki durumlarda bir soda ürününün harici bir ajan olarak kullanılması yasaktır:

 1. Penis derisinde lezyonların varlığı.
 2. Maddeye karşı bireysel hoşgörüsüzlük.
 3. Genital patoloji.

Oral soda tüketimi aşağıdaki kontrendikasyonlara sahiptir:

 1. Kronik gastrit.
 2. Mide asitliğinin ihlali.
 3. Sindirim organlarının peptik ülseri.
 4. Alerjik reaksiyon.

Hiçbir durumda süresi dolmuş soda kullanmamalısınız. Bu nedenle tazeliğinden emin olmak önemlidir. Tozun rengine ve aromasına da dikkat etmek önemlidir. Gölge sarımsıysa ve koku hoş değilse, ürünü kullanmak yasaktır.

kabartma tozu kullandıktan sonra penis boyutu

Bazı erkeklerde, ereksiyon halindeki penis 10 cm'den azdır, böyle bir patolojik durumla soda kullanımı sonuç vermez.

Kabartma tozu ile penis büyütme için diğer tarifler

Kabartma tozunu artırmak için bal, zeytinyağı ve hatta mentol balsamı kullanabilirsiniz. Benzer tarifleri daha ayrıntılı olarak ele alalım:

 1. Soda ve zeytinyağı. Bu eşsiz karışımın çift etkisi vardır: bir yandan kabartma tozu kan akışını iyileştirir ve diğer yandan yağ doku elastikiyetini artırır. Bir çare elde etmek için, iyice karıştırarak 3 yemek kaşığı soda ve zeytinyağı almanız gerekir. Merhem yumuşak hareketlerle penise sürülür.
 2. Soda ve mentol balsamı. Bu balsam bir dizi faydalı uçucu yağ içerdiğinden, vücut üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir, kan akışını normalleştirir ve metabolik süreçleri iyileştirmeye yardımcı olur. Ürünü hazırlamak için, sodayı macunsu bir karışım elde edilene kadar az miktarda suda eritmek gerekir, bundan sonra bileşimin her bir çorba kaşığına kibrit başı büyüklüğünde bir balsam eklenmelidir. Elde edilen kütle perine ve penise uygulanır. Yanma hissi oluşursa, ürün derhal soğuk su ile yıkanmalıdır.
 3. Penis büyütme için soda ve bal. Doğru pişirildiğinde çok güçlü bir üründür. Penisi soda ile büyütmek için bir çay kaşığı soda ile 0, 5 çay kaşığı sıvı balı karıştırmalısınız. Bitmiş ürün penise birkaç dakika uygulanır, ardından ılık su ile yıkanmalıdır.
 4. Soda ve ginseng. Bu şifalı bitki genellikle cinsel işlev bozukluğu ile mücadele etmek için kullanılır. Ginseng'in kabartma tozu ile birlikte kullanılması, gerçekten yüksek bir terapötik etki sağlar. Soda ile penis büyütme tarifi şu şekilde hazırlanır: sodayı az miktarda suyla seyreltmekten elde edilen macunsu bir karışımda, bir karıştırıcıda 3: 1 oranlarında ezilmiş taze ginseng kökü eklemelisiniz. Merhemi penise ve kasık bölgesine sürün.

Vücut üzerinde olumsuz etki

Kabartma tozu doğal bir üründür, bu nedenle kullanımı pratik olarak zararsızdır. Ancak hidrokarbonat kullanımına kapılmamalısınız. Aksi takdirde soda vücuda zarar verebilir.

Ürün, sıklıkla yüksek dozlarda kullanıldığında, gastrointestinal sistemin mukoza zarına zarar verebilir. Bu da, organların iç yüzeyinde ülserlerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Soda su ile birleştiğinde karbondioksit oluşur. Sonuç olarak, soda solüsyonu almak aşırı gaz oluşumuna ve şişkinliğe neden olabilir.

Nasıl bir etki beklenmelidir?

Cinsel organlarını büyütmek isteyen birçok erkek, kabartma tozu kullanırken ne gibi bir etki bekleyeceğini merak ediyor.

Öncelikle bir mucize ummaya gerek yok çünkü sadece cerrahi yöntemle penisin büyütülmesi garanti ediliyor.

Soda bazlı tariflerin daha fazla iyileştirici etkisi vardır, ancak bu, peniste hafif bir artışa neden olabilir. Böylece soda yardımı ile gerçek penis büyütme 1-2 cm arasında olur.

Uzmanların ve erkeklerin görüşleri

Soda yardımıyla penis büyütme yöntemi ile ilgili olarak, doktorların ve hastaların kendilerinin hem olumlu hem de olumsuz görüşleri bulunabilir.

Hastalara göre, bu büyütme yöntemi, ilk kullanımdan bir ay sonra erkek saygınlığının 1 cm daha uzun olmasına yardımcı oluyor. Doktorların görüşleri bölünmüştür, bazıları kategorik olarak soda kullanımına karşıdır, diğerleri bu konuda erkekleri desteklemektedir. Ancak tüm doktorlar ve hastalar aynı görüşte hemfikirdir - bir soda ürünü için bir hobi, olumsuz sağlık sonuçlarıyla doludur.

Soda ile penis büyütme yöntemi etkili bir yöntemdir ancak uygulandığında özel dikkat gerektirir. İşlemler doğru yapılırsa sonuç çok uzun sürmez.