Penisini nasıl büyütürsün

Genişletici ile penis büyütme

Birçok erkek penislerinin boyutundan memnun değil. Ancak doktorlar, ana nedenlerin organı kullanamama, kadının cinsiyetten memnuniyetsizliği ve klişeler olduğunu söylüyor.

Günümüzde penisini nasıl büyütebileceğinize dair birçok seçenek var. Pek çok kişi sadece ameliyatın erkek penisin uzunluğunu ve kalınlığını artıracağını düşünürken günümüzde evde erkeklik haysiyetini uzatmaya imkan veren birçok alternatif yöntem kullanılmaktadır. Asıl mesele, her şeyi açıkça tartmak, durumun gerçekten ne kadar sorunlu olduğunu analiz etmek, erkek genital organını artırmak için herhangi bir eyleme başvurmaya değip değmeyeceğini analiz etmektir.


Belirli bir yaş için ortalama penis büyüklüğü ve normları

Penis boyutunda kesin "norm" kavramının mevcut olmadığı unutulmamalıdır. Ancak yine de, istatistiksel çalışmaların rehberliğinde, bazı eğilimler not edilebilir.
Penis büyümesi 9 yaşında ergenlik ile başlar. Sakin bir durumda (dik değil), ortalama değerler aşağıdaki gibidir:

 • 10-12 yaşında erkek genital organının ortalama büyüklüğü 4 cm'dir ve her yıl 0, 5-1 cm artar. Normdan sapmalar bir buçuk cm içinde olabilir.
 • 13-15 yaş - ortalama uzunluk 5-6 cm.
 • 16-18 yaş - ortalama penis uzunluğu 7-9 cm.

Heyecanlı bir durumda (ereksiyon), erkek penisin ortalama uzunluğu:

 • 10-12 yaş - 9-10 cm;
 • 13 ila 15 yaş arası - norm 12-15 cm'dir;
 • 16-18 yaş - 13-16 cm.
 • 18 yaşından itibaren penisin uzunluğu maksimuma çıkar ve daha sonraki değişiklikler sadece çapta görülür.

Penisini büyütmenin yolları

Her gün erkek cinsel organını uzatmanın yeni yolları vardır. Sonuç yalnızca cerrahi müdahale kullanıldığında garanti edilebilir.

Operasyon. Bu en radikal seçenektir, her erkek genital organı ameliyatla büyütmeye cesaret edemez. Tabii ki, diğer cerrahi yöntemler daha düşüktür, ancak yüksek fiyatı birçok kişinin ulaşamayacağı bir değerdedir. 2 tür cerrahi müdahale vardır:

 • Uzunlukta artış.
 • Kalınlaşma.

Klinikte lokal anestezi kullanılarak operasyonla penis 4 santimetreye kadar büyütülebilir. Bu prosedür plastik olarak adlandırılır ve ligamentotomi olarak adlandırılır. Falloplasti esas olarak özel kliniklerde ve üroloji merkezlerinde yapılır.

Evde penis boyunu arttırmak mümkün müdür?

Evde penis büyütmenin alternatif yöntemleri arasında egzersiz yer alır. Bunlar: masaj, germe, jelqing, mastürbasyon, Kegel egzersizleri, Aaron Kemmer'in egzersizleri olabilir.

 1. Masaj. Erkek genital organının yapısı, masajla uyarılması, genişledikleri için kendilerine kan akışını artırmaya yardımcı olan süngerimsi cisimleri içerir.
 2. Esneme. Bu yöntem gerdirilerek penisin uzunluğunun artırılmasını içerir, ancak aynı zamanda kalınlığını azaltma olasılığı da vardır.
 3. Jelqing. Tekniğin özü masajı andırır ve etkinliği benzer bir etki mekanizmasına dayanır. Jelqing 3 versiyonda yapılabilir: kuru, ıslak, yağlamalı.
 4. Mastürbasyon. Bir erkeğin penis büyütme hedefi 1-2 santimetre ise, kurtarmaya düzenli mastürbasyon gelecektir. Olumlu etki, erkek haysiyetini uzatmak için çoğu seçeneğin temeli olan penise artan kan akışı ile ilişkilidir.
 5. Kegel egzersizleri. Egzersizler, pelvik diyaframın kaslarını güçlendirmek için tasarlanmıştır. Bu tür egzersizleri yapmanın asıl görevi, bu kasları konsantre etmek ve tanımlamaktır. Bir erkek, pelvik diyaframın kaslarını bulabilmek için çok az ihtiyaç olduğunda tuvalete gitmeli ve idrar yapma sürecinde dönüşümlü olarak bu süreci durdurup, o anda gergin olan kasları hissetmeye çalışarak devam ettirmelidir. durma.
 6. Aaron Kemmer'in Egzersizleri. Bu yazar, penisi nasıl büyütebileceğinizi anlatan özel bir kitap yayınladı.
 7. Bir genişletici kullanmak. Evde bir uzatıcı kullanarak penisi büyütebilirsiniz. Birkaç çeşittir: vakum, kemer, ilmek. Uzatıcı kullanımı sadece penisin genişliğini veya uzunluğunu arttırmaya değil, aynı zamanda eğriliği düzeltmeye de yardımcı olur. Bu yöntemin dezavantajı, cihazın kullanım süresinin oldukça uzun olması ve günde birkaç saat sürebilmesidir. Ancak etki çok somut ve uzun vadelidir.
 8. Su Pompası. Vakum pompası uzatma yönteminin özü, penise kan akışını teşvik etmektir. Sonuç, penisin sakin durumunda kalır, ancak etkinin süresi bir günden fazla değildir.
 9. Kremler, merhemler, jeller. Kısa süreli etkiye sahip bir krem veya jel herkese uygun olacaktır - kafada ve peniste artışa neden olan bir bileşen içerir. Uzun süreli etki için merhem seçerken doktora danışmak gerekir. Sizin için doğru kompozisyonu önerecektir.

Karbonat

Soda bir kuruşa mal olur ve her yerde satılır, bu nedenle onunla birlikte penis büyütme seçenekleri hem etkili hem de ucuzdur.

 • Kompres hazırlamak için sodayı balla karıştırın ve penisin tüm uzunluğu boyunca uygulayın (kafa hariç).
 • Banyolar - onların yardımıyla kan akışını iyileştirirler. Prosedür, daha önce bir ereksiyon elde etmiş olan cinsiyetten önce gerçekleştirilir.
 • Soda kese, penisin büyümesine yardımcı olur ve ürolojik hastalıkların önlenmesinde faydalıdır. İşlem sıcak bir duştan sonra yapılır, ardından penise nemlendirici krem sürülür.
 • Soda masajı. Erkek haysiyetine zeytinyağı sürüldükten sonra soda ve yumuşak bir süngerle 5 dakika masaj yapılır. Ardından iki dakika sonra iyice durulayın.

Penis büyütme için halk ilaçları

Geleneksel tıp ayrıca penis büyütme için birçok tarif sunar. Çeşitli otlar, kabartma tozu ve arı ürünleri mükemmel olduklarını kanıtladılar.

Doğada, gerçekten küçük üyelerin% 5'inden fazlası yoktur. Bu nedenle, uzun süre takılmayın. Kadının kayıtsız kalmaması için enstrümanınızı doğru kullanmayı öğrenin.